Ubytování

Ubytování pro účastníky je možné zajistit v Clarion Congress hotelu Olomouc, kde bude probíhat odborný program konference. Ubytování lze rezervovat současně s on-line registrací k účasti. Ubytování si účastníci hradí sami a není součástí registračního poplatku. Ceny ubytování jsou vždy za pokoj a noc a zahrnují bufetovou snídani, WiFi a DPH. Další, individuálně čerpané, služby (extras) hradí hosté samostatně na hotelové recepci.

Cena/ pokoj/ noc

Jednolůžkový pokoj   2.500,- Kč

Dvoulůžkový pokoj     2.700,- Kč

Požadavky na ubytování jsou vyřizovány dle pořadí došlých přihlášek. Ubytování je možné rezervovat do vyčerpání kapacity, nejpozději však do 8.8.2022. Nebude-li objednané ubytování uhrazeno do termínu splatnosti uvedeného v potvrzení registrace, není možné jej garantovat a rezervace bude automaticky zrušena.

Ubytování bude rezerovováno na jméno hosta, na hotelové recepci se postačí pouze nahlásit.

Bezplatné storno již uhrazeného ubytování je možné do 10.8.2022. Při zrušení rezervace od 11.8.2022 do 18.8.2022 vrátí organizátor 50% hodnoty zaplaceného ubytování. Po tomto termínu nebo v případě neoznámeného storna není možné platbu vrátit. Rezervaci ubytování je nutné oznámit písemně na e-mail lapesova@hanzo.cz. Rezervaci ubytování je nutné VŽDY rušit u organizátora akce, nikoliv na hotelové recepci.


Další tipy na ubytování

Smarthotel Nezvalova Archa         www.nezvalovaarcha.cz

Central Park Flora                          www.hotelflora.cz

Hotel Palác                                     www.hotelpalac.cz

Hotel Senimo                                  hotel.senimo.cz